Радивилівський район, Рівненська область

Повідомлення про оприлюднення документів

Дата опублікування:         10.04.2018 р.

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Козинської сільської ради повідомляє про оприлюднення проекту рішення Козинської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Козинської сільської ради  на 2019 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету, а також пільг для фізичних та юридичних осіб із сплати земельного податку на території Козинської сільської ради.

Розробником регуляторного акта є виконавчий комітет Козинської сільської ради.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Проект рішення розміщений в мережі Інтернет на офіційному сайті Козинської об'єднаної територіальної громади за адресою: http://kozynska-gromada.org.ua (Розділ «Регуляторна діяльність»)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу у письмовому або електронному вигляді за адресами:

Поштова адреса: 35523, Рівненська обл., Радивилівський р-н., с. Козин, вул. Берестецька, буд. 145

Електронна адреса: srada_kozin@ukr.net

Зауваження та пропозиції подаються у письмовому вигляді від фізичних осіб за особистим підписом; від юридичних осіб – на фірмових бланках, (при наявності печатки) завірені печаткою.