У клубі села Добривода відбувся святковий концерт до Дня матері «Ми матір називаємо святою»

Дата: 14.05.2018 13:41

13 травня 2018 року у клубі села Добривода відбувся святковий концерт до Дня матері.  «Ми матір називаємо святою» під такою назвою розпочали  концерт учасники гуртка художнього читання.  Для матерів у виконанні вокального колективу звучали пісні «Діти України», Мамин вальс», «Пісня про матусю», «Мамомко моя».  Дует у складі Аліни Войтюк та Софії Єфременко  виконав пісні  «Чорнобривці», «Пісня про  рушник», «Червона рута».  Пісня «Момо, тобі низесенько вклонюсь» та «Мати каже правду» подарувала для всіх присутніх матерів -  завідуюча клубом  Катерина Войтюк. З привітанням  виступила  в.о.старости сіл Добривода, Станіслави, Підвисоке – Ганна Дзьобак. Всім присутнім в залі  матерям вручено квіти.

Захід підготувала завідуюча клубом с. Добривода – Катерина Войтюк.