Вітаємо з Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2017 10:42

Шановні жителі Козинської громади та її друзі! Прийміть наші щирі вітання з Днем Незалежності України!
Наша країна, наш народ вже в 26 раз святкує здійснення одвічної мрії українців - бути господарями на своїй прекрасній землі. Багато поколінь українців могли про це хіба що мріяти. Нам, сьогоднішнім українцям, дано долею шанс в такий період жити. Жити - як? Жити, як Людина, як Громадянин, як Українець.
Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас - випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті - на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі.
Багато чого в нашій країні зараз викликає подив. Багато чого - обурення. Є чим пишатися, є що виправляти, є що вдосконалювати. Перш за все завжди слід пам'ятати, що змінити світ можна тільки змінивши себе.
Від усієї душі бажаємо Вам, Вашим рідним та колегам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а Ваша плідна робота буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Слава Україні!