Відбулася нарада культпрацівників

Дата: 27.06.2017 09:54

Фото без описуФото без описуФото без опису

23 червня відбулася нарада культпрацівників Козинської ОТГ. Була проведена літературно-музична композиція до Дня  Конституції  України. Звучали вірші  у виконанні    Софії Усач  та Аліни  Гавришок з Гранівки  та Уляни  Зубкевич і  Богдани  Зими з  Козина.  Ансамбль  клубу  села Козинзачарував  присутніх  піснями  про Україну.

На заході  побувала  поетеса  з  Рівного Марія  Яковчук,  уродженка  села  Пасіки.  Творячи  поезію  для  дорослих (збірки «Доля»,  «Під  сузір’ям Скорпіона», «Я  родом  звідти»)  в  Марії  Яковчук  зроджується  бажання  писати  вірші  для  дітей.  З-під  її пера  виходять  дитячі  збірки «Над  веселим  водограєм», «Світить  сонечко  ясне», «Лебідь  і лебідка».  У  поетеси  співуча душа,  її  твори  мелодійні.  Чимало  її віршів покладено на музику  рівненськими композиторами Т. Леус, А. Андруховим, П. Кравчуком, О. Онуфрів.  Марія Яковчук продовжує  трудитися на творчій ниві,  у неї  багато  задумів. Всім  бібліотекам поетеса  подарувала матеріали  про Григорія  Чубая.