Радивилівський район, Рівненська область

Каталог інвестиційних проектів

Каталог інвестиційних проектів Козинської сільської ради.

1. Інвестиційно-приваблива земельна ділянка, що розташована неподалік села Дубини над міжнародною трасою Київ - Чоп, площа - 3,2519 га ЗБЕРЕГТИ

2. Інвестиційно-приваблива земельна ділянка, що розташована біля села Радихівщина, площа - 3,200 га ЗБЕРЕГТИ

3. Інвестиційно-приваблива земельна ділянка, що розташована  в селі Гранівка, площа - 15,0000 га  ЗБЕРЕГТИ

За деталями звертатись до Козинської сільської ради за адресою: 35523, вул. Берестецька 145, с. Козин, Радивилівський р-н, Рівненська обл. або за телефоном +38 (067) 42 94 758 - Дмитерчук Віталій Петрович (начальник відділу земельних відносин, екології та благоустрою, економічного розвитку, інвестицій, транспорту та регуляторної діяльності, містобудування та архітектурииии, ЖКГ)